Szkoła Podstawowa w Garkach

Opublikowano wtorek, 30, czerwiec 2015 1956. W dzień zakończenia roku szkolnego prymusi klasy szóstej, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk Burmistrza gratulacje i piękną książkę o Polsce. W gronie najlepszych znaleźli się Ariadna Przybylak, Katarzyna Bazak, Aleksandra Koryciak, Jakub Hoffmann oraz Michał Działocha. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych! Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie szóstoklasistów. Z kl VI - Karolina Wilk.

The web page garki.mojaszkola.net presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have crawled twelve pages inside the website garki.mojaszkola.net and found three websites referring to garki.mojaszkola.net.

GARKI.MOJASZKOLA.NET TRAFFIC

The web page garki.mojaszkola.net is seeing fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for garki.mojaszkola.net

Traffic ranking (by month) for garki.mojaszkola.net

Traffic ranking by day of the week for garki.mojaszkola.net

LINKS TO GARKI.MOJASZKOLA.NET

Zobacz, jak łatwo prowadzić stronę WWW swojej szkoły. Tworzenie i prowadzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej firmy. Strony WWW projektowane przez nasz zespół projektantów i grafików zapewniają skuteczne rozwiązania do zaprezentowania Twojej szkoły w Internecie zarówno na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie. Wiemy, że ważne jest to aby w prowadzeniu szkoły nie zaskakiwały Państwa niemiłe niespodzianki dlatego możecie mieć pewność, że przez .

WHAT DOES GARKI.MOJASZKOLA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of garki.mojaszkola.net Mobile Screenshot of garki.mojaszkola.net Tablet Screenshot of garki.mojaszkola.net

GARKI.MOJASZKOLA.NET SERVER

I diagnosed that a lone root page on garki.mojaszkola.net took three thousand two hundred and fifty milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.

We caught that this domain is operating the Apache os.

Szkoła Podstawowa w Garkach

The web page had the following in the site, "Opublikowano wtorek, 30, czerwiec 2015 1956." I viewed that the web page stated " W dzień zakończenia roku szkolnego prymusi klasy szóstej, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk Burmistrza gratulacje i piękną książkę o Polsce." They also said " W gronie najlepszych znaleźli się Ariadna Przybylak, Katarzyna Bazak, Aleksandra Koryciak, Jakub Hoffmann oraz Michał Działocha. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych! Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie szóstoklasistów. Z kl VI - Karolina Wilk."

Szkoła Podstawowa im. Remusa w Glinczu

Program Owoce i warzywa w szkole i Mleko w szkole. Zakończenie roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym. 25 czerwca w Oddziale Przedszkolnym miało .

JASNE BŁONIA

WIEŻA, WIEŻA I PO WIEŻY. WIEŻA BISMARCKA - WALKA O . W SZCZECINIE POGODA I WYPADKI. Środa, 07 października 2009. Zwyciężyła praca zespołu Promes z Katowic pod kierownictwem Roberta Koniecznego. Na pewno nie więcej ni.

Zjazd absolwentów tps - rocznik 1972

Zjazd Absolwentów TPS - rocznik 1972. Stronę w internecie założył i będzie redagować Włodzimierz Niechwiadowicz, który dedykuje ją wszystkim nauczycielom z TPS i Wam, koleżanki i koledzy, za lata nauki, sukcesy i najpiękniejsze chwile w naszym życiu. Bull; Edytuj tę stronę. Bull; Kontakt z właścicielem.