Moja Szkoła - Strony www dla szkół i przedszkoli wraz ze stroną BIP. Pełne zarządzanie, aktualizacja, serwer www, poczty i domena.

The web page mojaszkola.net presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have crawled twelve pages inside the website mojaszkola.net and found two hundred and eleven websites referring to mojaszkola.net. We were able to precure two contacts and directions for mojaszkola.net to help you correspond with them. We were able to precure one mass networking platforms linked to this website. The web page mojaszkola.net has been online for eight hundred and seventy-seven weeks, twenty-five days, sixteen hours, and nineteen minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2007

MOJASZKOLA.NET TRAFFIC

The web page mojaszkola.net is seeing fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for mojaszkola.net

Traffic ranking (by month) for mojaszkola.net

Traffic ranking by day of the week for mojaszkola.net

MOJASZKOLA.NET HISTORY

The web page mojaszkola.net was first recorded on September 09, 2007. This web page was changed on the date of January 31, 2014. It will expire on the date of September 09, 2015. As of today, it is eight hundred and seventy-seven weeks, twenty-five days, sixteen hours, and nineteen minutes old.
REGISTERED
September
UPDATED
January
EXPIRED
September

BUSINESS LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO MOJASZKOLA.NET

Aktualności

Mdash; Szkolny Ośrodek Kariery. Mdash; Pedagog i psycholog. Mdash; Rozkład jazdy autobusu szkolnego. Mdash; Na własne konto. Mdash; NPRS Polski sport 2024. Mdash; Szkolne projekty edukacyjne.

Zespół Edukacyjny Nr 1 w Zielonej Górze

Mdash; Pliki do pobrania. Przypominam, że podręczniki do klas I,II , IV szkoły podstawowej oraz I klasy gimnazjum zostały sfinansowane z budżetu Państwa i zostaną wypożyczone uczniom we wrześniu. ZAPRASZAM NA SPOTKANIE ADAPTACYJNE DLA 3-LATKÓW.

Szkoła Podstawowa w Garkach

W dzień zakończenia roku szkolnego prymusi klasy szóstej, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk Burmistrza gratulacje i piękną książkę o Polsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych! Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie szóstoklasistów. Z kl VI - Karolina Wilk.

WHAT DOES MOJASZKOLA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of mojaszkola.net Mobile Screenshot of mojaszkola.net Tablet Screenshot of mojaszkola.net

CreateVision Tomasz Zadrozny

Tomasz Zadrozny

Warszawska 13/38

Nowogard, 72-200

Consulting Service Robert Siebielski csid2071283

Robert Siebielski

ul. Domaniewska 35A lok 1B

Warszawa, 02-672

MOJASZKOLA.NET SERVER

I diagnosed that a lone root page on mojaszkola.net took one thousand seven hundred and sixty-six milliseconds to stream. We detected a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site secure.
SECURE

NAME SERVERS

ns1.alte.pl
ns2.alte.pl

We caught that this domain is operating the nginx/1.6.2 os.

The web page had the following in the site, "Zobacz, jak łatwo prowadzić stronę WWW swojej szkoły." I viewed that the web page stated " Tworzenie i prowadzenie stron internetowych stanowi jeden z głównych filarów naszej firmy." They also said " Strony WWW projektowane przez nasz zespół projektantów i grafików zapewniają skuteczne rozwiązania do zaprezentowania Twojej szkoły w Internecie zarówno na komputerze, telefonie komórkowym, czy tablecie. Wiemy, że ważne jest to aby w prowadzeniu szkoły nie zaskakiwały Państwa niemiłe niespodzianki dlatego możecie mieć pewność, że przez ." The meta header had strona www as the first search term. This keyword is followed by strona internetowa dla szkół, serwer www, and domena internetowa which isn't as important as strona www.

Moja Szkoła Tańca

Boogie Woogie - część 2! Zapraszamy na drugą lekcję Boogie Woogie ze SwingStep. Tym razem czeka Was nauka pierwszych figur, więc rozgrzejcie się dobrze i przygotujcie na wzmożony wysiłek. Lekcję prowadzą dla Was oczywiście Grzegorz i Agnieszka, czyli tancerze oraz instruktorzy ze Swing Step. Poniedziałek, 31 stycznia 2011.

MOJA SZUFLADA

ZA DWIE I PÓŁ STÓWY DO . ZA DWIE I PÓŁ STÓWY DO . ZA DWIE I PÓŁ STÓWY DO . ZA DWIE I PÓŁ STÓWY DO . ZA DWIE I PÓŁ STÓWY DO . Co warto zwiedzić w Wenecji. Pol ziemi, pol nieba. Obozy oraz kolonie dla dzieci i mlodzieży. Piątek, 02 lutego 2018.

Moja Szuflada Słowa, zdjęcia, muzyka i cisza

Follow Moja Szuflada on WordPress.

Moja Szwajcaria

Zdjęcia i relacje z naszych wycieczek po Szwajcarii . Sobota, 11 grudnia 2010. 07082010 Piz Nair 3057m n. Czwartek, 9 grudnia 2010. Niedziela, 20 czerwca 2010. 05062010 Vilan 2376 m n. Pogoda w sobotę 5 czerwca była wyśmienita. Wraz z Łukaszem i Moniką oraz Jarkiem wybraliśmy się na leżący w okolicach miejscowości Meienfeld, słynnej na cały świat z książki o przygodach Heidi, szczyt Vilan. Z góry roztacza się wspaniały widok na dolinę renu, można ta.